G jak garderoba

Elegancka garderoba, która umożliwia wygodne przechowywanie butów i odzieży, to nie tylko luksusowe rozwiązanie w wielkich apartamentach. Podpowiadamy, jak urządzić je nawet w stosunkowo niewielkim mieszkaniu!

Garderoba to funkcjonalne i wygodne rozwiązanie, o którym marzą wszyscy kolekcjonerzy odzieży. Przestrzeń ta umożliwia nie tylko przechowywanie ubrań, lecz także codziennych sprzętów użytkowych takich jak odkurzacz czy deska do prasowania. To mit, że efektowną garderobę można urządzić jedynie na dużym metrażu – podpowiadamy, jak urządzić miejsce do przechowywania na niewielkiej przestrzeni mieszkalnej lub w segmencie w cenie mieszkania blisko Warszawy.

Złote zasady przechowywania


Planując przyszłą garderobę w Twoim domu blisko Warszawy, należy pamiętać o kilku ważnych aspektach – układ szafek i półek w jej wnętrzu powinien być dokładnie przemyślany i dostosowany do naszych potrzeb. Półki powinny mieć ok. 40 cm szerokości i 60 cm głębokości, aby komfortowo układać na nich poskładaną odzież. Drążek do wieszania rzeczy na wieszak najlepiej umieścić na wysokości ok. 2 metrów. 


Pamiętajmy o koszach lub pojemnikach na luźne przedmioty, wysuwanych szufladach na bliznę oraz przydatnych akcesoriach takich jak wieszak na krawaty lub paski.

 

Funkcjonalny przedpokój

Miejscem, które doskonale nadaje się na garderobę w mieszkaniu o niewielkim metrażu lub nowym domu w cenie mieszkania pod Piasecznem, jest przedpokój, szczególnie z możliwością zagospodarowania wnęki. Doskonale sprawdzi się w tym przypadku zabudowa ścienna i szafa z wnętrzem podzielonym na moduły, a lustrzane drzwi optycznie powiększą niewielki przedpokój. Dzięki garderobie w przedpokoju cieplejsze okrycia wierzchnie będą zawsze pod ręką, w takiej zabudowie możemy również przechowywać pościel lub sprzęty domowe takie jak odkurzacz i deska do prasowania.

 

Garderoba w sypialni

Kto z nas nie marzy o oddzielnej garderobie, do której przechodzi się z sypialni? To pomieszczenie również oferuje wiele możliwości aranżacyjnych. Garderobę możemy stworzyć we wnęce lub podzielić sypialnię ścianką działową, która wygospodaruje nam miejsce do przechowywania. Poznaj plany niedrogich, nowych domów pod Warszawą i zaplanuj swoją garderobę marzeń. 

                                       


Pamiętajmy o odpowiednim oświetleniu zabudowanej garderoby, a także o wysokich lustrach, które są niezbędne podczas przymierzania ubrań. Przesuwane drzwi na szynie pozwolą zaoszczędzić przestrzeń i elegancko ukryją wnętrze naszej szafy.  

                                     

 

Jak będzie wyglądała Twoja garderoba marzeń i w jakim pomieszczeniu ją urządzisz?

Zapraszamy do zapoznania się
z ofertą tanich segmentów w cenie mieszkania w Lesznowoli!

Wszelkie prawa zastrzeżone
Firma roku 2017

Firma Roku 2017